web-design-trends

پنج استراتژی مهم SEO در سال ۲۰۱۷

با شدت گرفتن موضوع  بحث در مورد اینکه آیا با به هر به روز رسانی جدید گوگل، جستجوگرها به نابودی کشیده میشوند؟ حقیقت ساده این است که SEO هرگز نخواهد مرد. اما تاکتیک های بازاریابی محکوم هستند که به سرعت به تکامل برسند همان گونه که الگوریتم های جستجو به طور فزاینده، پیچیده شده اند.

این تغییر چشم انداز،اغلب صاحبان وب سایت ها را گیج و مبهوت خود میکنند که چرا وب سایتشان به طور ناگهانی موقعیتش را از دست داده است حتی پس از پرداخت مبلغ زیادی برای خدمات SEO در چند ماه پیشش.

در اینجا یک حقیقت تلخ وجود دارد : اگر وب سایت شما در مقوله رتبه بندی یا رنکینگ قرار گیرد، این اشتباه نا بخشودن خودتان است. شما خواستار نتایج فوری و قابل اطمینان ترین راه برای دستیابی به نتایج سریع از طریق انجام با مهارت طرح های ریسکی هستید…همان طرح هایی که گوگل با هر به روزرسانی اش به سختی بر روی تعطیل کردنشان کار می کند.

هنگامی که یک متخصص SEO به شما وعده نتایج سریع را میدهد، شما ممکن است بخواهید که راه های دیگر را امتحان کنید. یک شرکت قانونی و معتبرSEO  توضیح خواهد داد که ساختن یک پایه محکم طول می کشد ، اما دوام خواهد داشت. مهم نیست که گوگل چه تغییراتی ایجاد میکند، وب سایت ساخته شده بر روی محتوای با کیفیت، لینک های بنیادی و اساسی، و روابط معتبر با مشتریان زنده خواهد ماند.

شما همچنین باید این موضوع را درک کنید که رقبایتان مدام در حال رقابت با شما هستند. تنها راه برای برنده شدن تلاش مداوم است. تلاش بر روی SEO هرگز به پایان نمی رسد.

این پنج استراتژی اساسی هرگز شما را محکوم به مجازات نخواهند کرد که عبارتند از:

۱٫محتوای حماسی

محتوای خوب به اندازه کافی خوب نیست. مطالبتان باید در وب بهترین باشد اما چگونه می توانید بهترین محتوا را در وب ایجاد کنید؟ پایگاه مطالب خود را در آنچه مشتریان خاصتان به دنبالشان هستند بگذارید. زمان خود را به تحقیقات کامل در موضوعات، ایده ها، و نگرش هایی قرار دهید که برای سال ها اثرشان را همچون فرورفتگی در دیوار نگاه دارد.

من از روی تجربه میتوانم به شما بگویم که اکثر شرکت ها یک نویسنده را استخدام میکنند که به ارسال پست های وبلاگ با ورودی صفر بپردازد. در چنین شرایطی، تعداد کمی از نویسندگان قادر به تولید با کیفیت پست هستند و کسانی که قادر هستند، ارزشمندند.

۲٫محتوای ویدئویی

مسلما شما محتوای ویدئویی را به عنوان عنصر مهمی در نظر میگیرید. در این رابطه در نظر بگیرید که یوتیوب نسبت به BING، YAHOO و ASK جذب جستجو بیشتری دارد. اجازه دهید من این موضوع را روشن کنم که یوتیوب یک موتور جستجوگر درستی نیست. یوتیوب فقط جستجو محتوای خود را میکند، و نتایج ویدئو را نشان میدهد ؛ با این حال، نتایج آنها روشن است. مقوله فیلم ، محبوب و ارزشمند است. قرار دادن ویدئوها در یوتیوب و در سایتتان یک راه عالی است.

  1. SEO موبایل

از آنجا که تغییر ماهیت موبایل هنوز قابل پسند نسیت با این وجود به نظر می رسد بارزترین سایت های تلفن همراه به طور کامل بهینه سازی نشده اند. سایت ها و برنامه های تلفن همراه باید کاربر پسند تر و یا حتی در یک فرمت کوچک برای جستجوها بهینه سازی بشوند.

  1. رو در رو

تاثیر بازاریابی داغترین شعار در بازاریابی است! میخواهم مطلبی را به شما بگویم… این هرگز تصادفی نیست که کنفرانس ها و نمایشگاه ها به یک صنعت ۱۴ میلیارد دلاری تبدیل شده اند. همه خواستار توجه هستند. جلسات چهره به چهره فرصت فوق العاده ای برای دیدار با مردمی هستند که احتمالا به شما این فرصت را در طول روز در رسانه های اجتماعی نمی دهند. نه به این دلیل که آنها اهمیتی نمی دهند بلکه به این خاطر که شما یک متن ناشناس در میان صدها هزار نفر هستید اما در یک کنفرانس، دیدن سخنرانان اصلی و تحت تاثیر قرار گرفتن با شوخ طبعی و زرنگی و دانایی آنها اصول اساسی و مهم است.

و اما تعدادی از ارزش های SEO:

  • ایجاد سیگنال های اجتماعی : با گسترش شبکه های شخصیتان بحث و گفت و گو در مورد بیزینستان را گسترش میدهید.
  • نفوذتان را زیاد کنید: خودتان را به خوبی معرفی کنید و با این کار نفوذتان را زیاد کنید. در حقیقت همیشه به دنبال بهانه های جذاب برای معرفی مناسب خودتان باشد.
  • شبکه تان را گسترش دهید: هنگامی که افراد تاثیرگذار با شما صحبت میکنند آنها شما را میشناسند و میخواهند که گفت و گو ادامه دار باشد؛ شما هم همین گونه باشید. با این کار برخی از هواداران آنها هوادار شما میشنود و با این روش شما دها هوادار جدید پیدا میکنید.
  • لینک دهنده پیدا کنید: لینک ها هنوز هم یک جزء حیاتی استراتژی در SEO هستند و آنها بسیار سخت بدست می آیند. افزایش ترافیک خود را با گسترش شبکه تان و ملاقات های تاثیرگذارتان ایجاد کنید. اینها همه فرصت هایی هستند که شما را لینک کنند؛ کاری که من در همین بحث انجام داده ام. مردم تحت تاثیر من قرار میگیرند و من در مورد آنها مینویسم.
  1. لینک دهنده ها

همانطور که در بالا اشاره شد، لینک دهنده هنوز هم مهم هستند و سخت هم بدست می آیند. تنها راه برای ساخت لینک دهنده اساسی این است که یک جریان ثابت از تولید تازه ها با محتوای درخشان بسازید. مطمئن شوید که این محتوا ها در دید هستند و مقدار زیادی از ترافیک و اشتراک گذاری ها را جذب خود میکنند. حتی اگر شما به تولید گزارش های مبتنی بر شواهد، جالب و متنوع هستید برای اطمینان از موفقیت نیاز به تبلیغ دارید… و داشتن یک شبکه بزرگ نیز به شما کمک خواهد کرد.

مطالبی که من به آنها اشاره کردم عناصر استراتژی محتوا هستند که شامل پژوهش، قدرت، ارزش، رسانه های گوناگون، ساختار فنی، و تقویت میباشند. اگر تمامی این عناصر در یک جا باشند شما واقعا دیگر به اشتباه نخواهید رفت. قدم نهایی صبر است. به یاد داشته باشید که SEO بازی طولانی است. درست انجامش بدهید که این بهترین استراتژی برند شماست.

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو ها بپیوندید؟
نظر خود را برای ما بنویسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *